0

Attar Collectin Al Rouh Unisex 100 ml Parfüm

₺1.230,00
Vergi dahil
 Bir zamanlar Rub-Al-Hali'nin kalbinde deve kervanlarının eski çöl yollarından geçtiği bir zamanlar, acımasız soyguncular grubu yakındaki oasların barışçıl sivillerine zulmetti. Herkes korktu ve sadece bir hamur yatağı soyguncularla savaşmaya karar verdi. Savaştan önce bedevi dua etmek için kutsal yerine gitti. O yerde düşmanlarını yenmesine yardım eden cesaret iksirini aldı. Misk, çiçekler, sandal ve egzotik bitkiler gibi gizli ve nadir besinler içeren sihirli bir siyah taş şişeydi. Al Rouh parfüm ile, macera, cesaret ve güç ruhunu ortaya çıkaracaksınız!

Hurry up! Only 6 item(s) left in Stock!
  • western-union-vector-logo
  • Visa
  • PayPal
  • MasterCard
6 Öğeler

Bilgi kartı

Parfüm içeriği
Sandal Ağacı

Belirli Referanslar

İşlem Güvenliği

Transaction Security

PCI DSS Uyumu

Shopier, PCI DSS uyumluluğuna sahip güvenli bir altyapı sunar. Siparişleriniz ödeme süreçleri bu altyapı üzerinde sağlandığından, kendi internet sitenizin PCI DSS uyumluluğuna sahip olması gerekmez.

Sahtecilik Önleme

Shopier altyapısı hesabınızın güvenliği için sahtecilik kontrol sistemleri sunar. Çoklu güvenlik önlemleri sayesinde hem siz hem müşterileriniz sahteciliğe karşı koruma altındadır.

SSL Şifreleme

Shopier'de ödeme işlemleriniz 256-bit SSL şifreleme yöntemleri kullanılarak gerçekleştirilir. Bu sayede müşterilerinizin kişisel ve kart verileri güvendededir. Üstelik Shopier'in güvenli altyapısını kullandığınızda kendi internet siteniz için bir SSL sertifikasına sahip olmanıza gerek kalmaz.

Yorumlar (0)
Henüz kullanıcı değerlendirmesi yok.

Attar Collectin Al Rouh...

₺1.230,00