0

V Canto Mandragola &Lucretia 100Ml Byn Parfumu

₺935,00
Vergi dahil

Mandragola: Üst notalarda kireç, bergamot, pelin ve safran bulunur; orta notalarda misk, bulgar gülü, yasemin, petitgrain ve guaiac odun; Baz notalar amber, sandal ağacı, agarwood (oud), vetiver ve vanilyadır. Lucretia: Üst notalarda armut, pembe biber, petitgrain, kireç (ıhlamur) çiçeği ve defneler; orta notalar yasemin, kahve, karanfil, kakao ve kehribar; baz notalar sedir, paçuli, vanilya, benzoin ve hanımelidir. Cicuta: Üst notalar portakal, clementin ve bergamottur; orta notalar kişniş, bulgar gülü ve gülüdür; Baz notalar vanilya, vanilya çiçeği, amber, huş, misk ve hodan gibidir.

Hurry up! Only 12 item(s) left in Stock!
  • western-union-vector-logo
  • Visa
  • PayPal
  • MasterCard
12 Öğeler

Bilgi kartı

Parfüm içeriği
Vanilya

Belirli Referanslar

İşlem Güvenliği

Transaction Security

PCI DSS Uyumu

Shopier, PCI DSS uyumluluğuna sahip güvenli bir altyapı sunar. Siparişleriniz ödeme süreçleri bu altyapı üzerinde sağlandığından, kendi internet sitenizin PCI DSS uyumluluğuna sahip olması gerekmez.

Sahtecilik Önleme

Shopier altyapısı hesabınızın güvenliği için sahtecilik kontrol sistemleri sunar. Çoklu güvenlik önlemleri sayesinde hem siz hem müşterileriniz sahteciliğe karşı koruma altındadır.

SSL Şifreleme

Shopier'de ödeme işlemleriniz 256-bit SSL şifreleme yöntemleri kullanılarak gerçekleştirilir. Bu sayede müşterilerinizin kişisel ve kart verileri güvendededir. Üstelik Shopier'in güvenli altyapısını kullandığınızda kendi internet siteniz için bir SSL sertifikasına sahip olmanıza gerek kalmaz.

Yorumlar (0)
Henüz kullanıcı değerlendirmesi yok.

V Canto Mandragola...

₺935,00