• Tükendi
0

Escada Especially Escada Elixir Bayan Edp 75 mL

₺395,00
Vergi dahil

Böylece mis notası lüks bir hissediliş ile ideal bir gece parfümü oluşturur.Madagaskar'dan lüks doğal vanilya ekstresi gibi oriyental notalar parfüme derinlik kazandırırlar.Meyvemsi yüzü olarak erik,kokuya gurme zenginliği katar,ambersi notalar ve özel konsantre Paçuli Heart ekstresi bazen Paçulide mevcut topraksı kokuyu uzaklaştırmak için eklenir.İçeriklerin eşsiz birleşimi parfüme duyusal ve büyüleyici etki yanında zarif bir coşku kazandırır ve kalıcılığı ile yoğunluğuyla ön plana çıkar. İçeriğinde mevcut olan üst notalarda Armut, Ylang Ylang, Greyfurt orta notalarda Gül, Kuru Erik ve erik notaları özleri içermektedir. Kapanış olarak alt notalar Beyaz misk,Kuru amber notaları,Paçuli,Kaşmir ve amber notaları,Vanilya mevcuttur.

Tükendi

Sorry, no items left.
  • western-union-vector-logo
  • Visa
  • PayPal
  • MasterCard

Bilgi kartı

Parfüm içeriği
Beyaz Misk

Belirli Referanslar

İşlem Güvenliği

Transaction Security

PCI DSS Uyumu

Shopier, PCI DSS uyumluluğuna sahip güvenli bir altyapı sunar. Siparişleriniz ödeme süreçleri bu altyapı üzerinde sağlandığından, kendi internet sitenizin PCI DSS uyumluluğuna sahip olması gerekmez.

Sahtecilik Önleme

Shopier altyapısı hesabınızın güvenliği için sahtecilik kontrol sistemleri sunar. Çoklu güvenlik önlemleri sayesinde hem siz hem müşterileriniz sahteciliğe karşı koruma altındadır.

SSL Şifreleme

Shopier'de ödeme işlemleriniz 256-bit SSL şifreleme yöntemleri kullanılarak gerçekleştirilir. Bu sayede müşterilerinizin kişisel ve kart verileri güvendededir. Üstelik Shopier'in güvenli altyapısını kullandığınızda kendi internet siteniz için bir SSL sertifikasına sahip olmanıza gerek kalmaz.

Yorumlar (0)
Henüz kullanıcı değerlendirmesi yok.

Escada Especially Escada...

₺395,00