0

ınitio parfums privés rehab eau de parfum 90 ml erkek Parfumu

₺635,00
Vergi dahil

İlgi çekici yerleri ve dürtüleri tetikleyen koku molekülleri fikrinden yola çıkan Initio Parfums Privés, markanın benzersiz ve güçlü infüzyonlar yaratma konusundaki kararlılığının bir yansıması olan parfümün bu bilimsel boyutunu araştırıyor. Yeni Hedonist koleksiyonunun bir bölümünü oluşturan Rehab eau de parfum, gerçekten sofistike bir görünüm için lavanta ve tütün kalpli, tatlı ama dumanlı paçuli ve vanilya notalarına dayanmaktadır.

Hurry up! Only 12 item(s) left in Stock!
  • western-union-vector-logo
  • Visa
  • PayPal
  • MasterCard
INITIO
12 Öğeler

Bilgi kartı

Parfüm içeriği
Paçuli

Belirli Referanslar

İşlem Güvenliği

Transaction Security

PCI DSS Uyumu

Shopier, PCI DSS uyumluluğuna sahip güvenli bir altyapı sunar. Siparişleriniz ödeme süreçleri bu altyapı üzerinde sağlandığından, kendi internet sitenizin PCI DSS uyumluluğuna sahip olması gerekmez.

Sahtecilik Önleme

Shopier altyapısı hesabınızın güvenliği için sahtecilik kontrol sistemleri sunar. Çoklu güvenlik önlemleri sayesinde hem siz hem müşterileriniz sahteciliğe karşı koruma altındadır.

SSL Şifreleme

Shopier'de ödeme işlemleriniz 256-bit SSL şifreleme yöntemleri kullanılarak gerçekleştirilir. Bu sayede müşterilerinizin kişisel ve kart verileri güvendededir. Üstelik Shopier'in güvenli altyapısını kullandığınızda kendi internet siteniz için bir SSL sertifikasına sahip olmanıza gerek kalmaz.

Yorumlar (0)
Henüz kullanıcı değerlendirmesi yok.

ınitio parfums privés rehab...

₺635,00