0

Penhaligons Clandestine Clara Eau de Parfum 75ml Byn Parfumu

₺1.050,00
Vergi dahil
Clandestine Clara. Ve o karmaşık bir yaratık değil mi… Zorlu bir kişilik, baharatlı ama aynı derecede tatlı, egzotik ülkelerde ve şirkette seyahat etti - ve dumanlı, kadifemsi, odunsu havasında, Lordship'in hatırasını (veya üçünü) tespit edebilirsiniz… ( Kimse kesinlikle hanımefendi de sigara içtiğini asla tahmin edemezdi…). Asi, çelişkili, bağımsız, sıradışı - zamanının ilerisinde bir kadın. Ama her şeyden önce, keşfedeceğiniz üzere, tamamen nefis bir gerçek gurmedir 

Hurry up! Only 12 item(s) left in Stock!
  • western-union-vector-logo
  • Visa
  • PayPal
  • MasterCard
12 Öğeler

Bilgi kartı

Parfüm içeriği
Amber Ağacı

Belirli Referanslar

İşlem Güvenliği

Transaction Security

PCI DSS Uyumu

Shopier, PCI DSS uyumluluğuna sahip güvenli bir altyapı sunar. Siparişleriniz ödeme süreçleri bu altyapı üzerinde sağlandığından, kendi internet sitenizin PCI DSS uyumluluğuna sahip olması gerekmez.

Sahtecilik Önleme

Shopier altyapısı hesabınızın güvenliği için sahtecilik kontrol sistemleri sunar. Çoklu güvenlik önlemleri sayesinde hem siz hem müşterileriniz sahteciliğe karşı koruma altındadır.

SSL Şifreleme

Shopier'de ödeme işlemleriniz 256-bit SSL şifreleme yöntemleri kullanılarak gerçekleştirilir. Bu sayede müşterilerinizin kişisel ve kart verileri güvendededir. Üstelik Shopier'in güvenli altyapısını kullandığınızda kendi internet siteniz için bir SSL sertifikasına sahip olmanıza gerek kalmaz.

Yorumlar (0)
Henüz kullanıcı değerlendirmesi yok.

Penhaligons Clandestine...

₺1.050,00