0

Tendre Poison By Christian Dior For 100Ml Byn Eau De Toilette Spray

₺685,00
Vergi dahil

Poison Tendre modeli, hoşgörüyü ve çekiciliği birleştiren paradoksun kokusu; adına istinaden zehirli ama nazik. Kırılgan görünümünün arkasındaki büyük tutkuyu gizleyen kadını sembolize eden taze ve tatlı çiçek kalp notalarının ustaca uyumunu sizlere sergiler. Galbanum ve mandalina'nın üst notalarını kalbinde frezya ve turuncu meyveler takip eder. Kuru sandal ağacı ve vanilya içeren ince ve sıcak alt notalara sahiptir. 1994 yılında yaratılmıştır. Bu muhteşem sansasyonun ardındaki burun, Edouard Flechier'dir; Şişe tasarımı ise Veronique Monod'un eseridir.

Hurry up! Only 23 item(s) left in Stock!
  • western-union-vector-logo
  • Visa
  • PayPal
  • MasterCard
23 Öğeler

Bilgi kartı

Parfüm içeriği
Galbanum

Belirli Referanslar

İşlem Güvenliği

Transaction Security

PCI DSS Uyumu

Shopier, PCI DSS uyumluluğuna sahip güvenli bir altyapı sunar. Siparişleriniz ödeme süreçleri bu altyapı üzerinde sağlandığından, kendi internet sitenizin PCI DSS uyumluluğuna sahip olması gerekmez.

Sahtecilik Önleme

Shopier altyapısı hesabınızın güvenliği için sahtecilik kontrol sistemleri sunar. Çoklu güvenlik önlemleri sayesinde hem siz hem müşterileriniz sahteciliğe karşı koruma altındadır.

SSL Şifreleme

Shopier'de ödeme işlemleriniz 256-bit SSL şifreleme yöntemleri kullanılarak gerçekleştirilir. Bu sayede müşterilerinizin kişisel ve kart verileri güvendededir. Üstelik Shopier'in güvenli altyapısını kullandığınızda kendi internet siteniz için bir SSL sertifikasına sahip olmanıza gerek kalmaz.

Yorumlar (0)
Henüz kullanıcı değerlendirmesi yok.

Tendre Poison By Christian...

₺685,00