Lorac Pro Palette Daha büyük görüntüle

Lorac Pro Palette

Yeni ürün

  • Lorac Pro Palette

Daha fazla bilgi

11 Öğeler

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 9 sadakat puanı daha eklenecek. Sepetiniz toplamda 9 sadakat puanı daha eklenecek puana ulaşacak ve alışverişiniz sonucunda sahip olacağınız hediye kuponu değeri de: 0,90 TL.


48,90 TL

İstek listesine ekle

Kredi Kart ile Ödeme
Kredi Kart ile  Ödeme

Daha fazla bilgi

  • Lorac Pro Palette

  • Profesyonel bir palet sahip 16 ultra- pigmentli göz farı ile aşılanmış yatıştırıcı bitkiler ve mini perde arkasında göz astar kalmak için- gerçek renk sürer.

 Tarafından oluşturulan ünlü makyaj sanatçısı Carol Shaw, bu pro sanat palet paketlenmiş sekiz ışıltı ve sekiz mat göz farı tüm tonları oluşturmanız gerekir sıcak düz görünüyor kırmızı halı. Lorac& rsquo; s kadife pürüzsüz gölgeler ile aşılanmış yatıştırıcı bitkiler ve ultra- pigmentli gerçekleştirmek için ıslak veya kuru böylece gölge, gölge, hattı, ve tanımlamak gözler, sadece bir profesyonel gibi.

 

Bu set içerir:

- 0.17 oz minivan perde arkasında göz farı astarı

- 0.32 oz yanlısı göz farı paleti( üst satır mat renkler: beyaz, krem, köstebek, açık pembe, leylak, samur, espresso, siyah; alt sıra: çıplak(shimmer), şampanya( ışıltı), altın( ışıltı), lt. Bronz( ışıltı), kalay( ışıltı), granat( ışıltı), derin mor( ışıltı), kayrak( ışıltı))

Değerlendirmeler

Bir değerlendirme yazın

Lorac Pro Palette

Lorac Pro Palette

  • Lorac Pro Palette