Lacinia Ultra Hair Lotion Daha büyük görüntüle

Lacinia Ultra Hair Lotion

lacinia11

Yeni ürün

Bu ürünün artık stokta yok

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 2 sadakat puanı daha eklenecek. Sepetiniz toplamda 2 sadakat puanı daha eklenecek puana ulaşacak ve alışverişiniz sonucunda sahip olacağınız hediye kuponu değeri de: 0,20 TL.


10,00 TL

İstek listesine ekle

Kredi Kart ile Ödeme
Kredi Kart ile  Ödeme

Daha fazla bilgi

LACİNİA SAÇ BAKIM LOSYONU Kampanya en ucuz

 1 Kutu 227 ML

 

 

 Lacinia Ulta Hair Lotion

• Düzenli kullanıldığında ölmemiş hücrelerde yeni saç oluşumunu destekler.
• Yeşil çay aktif bileşeni; saç köklerini tahrip eden ve saçın dökülmesine neden olan Dehidrotestosteron''un (DHT) oluşumunu engellemeye yardımcı olur.
• Yeşil çay anti - aging özelliği sayesinde saç tellerinde gençleştirici etki yapar.
• EGCG; hücreleri yeniler, hücrelerin ölmesine engellemeye yardımcı olur. Bu sayede yeni saç oluşumunu sağlar.
• Saç derisinin oksijen almasını sağlayarak, saç köklerinin beslenmesini sağlar.
• Saçın rengine zarar vermez, güneş ışınlarına karşı koruyucudur.
• Saç telini kalınlaştırır, saça hacim, direnç kazandırır.
• Saç kökleri ve saç derisinde çevresel faktörlerle oluşabilecek, alerjik reaksiyon, tahriş, kabuklanmayı karşı engelleyicidir.
• Renklendirici, koku maddesi içermez.
• Saça şekil verme özelliği vardır.. Saça şekil veren başkaca ürünlerin kullanılmasına gerek kalmaz.
• Güneş ışınlarına (UV) karşı saç tellerini korur.
• İşlem görmüş saçlarda (permalı, boyalı,röfleli v.b ) rahatlıkla kullanılabilir. Saçın rengine zarar vermez, işlem görmüş saç tellerini içerdiği mineral ve B11 vitamini sayesinde onarıcı görevi yapar.
• Kullanımı kolay, yeşil çayın hoş kokusuyla gün boyu saç derisinde kalabilir. Yan etkisi yoktur. 


Lacinia Ultra Hair Lotion ; temiz saça kullanıcı her gün, lacinia losyonu saç derisine, özellikle dökülme olan bölgelere parmak uçlarıyla hafif masaj yaparak uygular. Düzenli olarak uygulama her gün yapılmalıdır. Gün içinde, kullanıcı birkaç defa losyonu uygulayabilir. Doğal bitki özlerinden oluşan formülasyonu, hoş kokusuyla saça istenilen şekil özgürce verilebilir ve tüm gün saç derisinde kalabilir. Hiçbir yan etkisi yoktur, gün boyu saç tellerini korur. Saç köklerinin oksijen almasını sağlar.

UYARI :
Kadın, erkek her saç tipi ve her yaş gurubunun kullanımına uygundur. Yan etkisi yoktur. Lacinia ürünleri başkaca saç ürünleriyle kullanılmamalıdır. Ürün herhangi bir hastalığın teşhisi, tedavisi, sağaltımı için kullanılmaz.

 

Kimler kullanmalı?
Ürün kadın ve erkek tipi her iki türünde de güvenle kullanılabilir.

 

Ne gibi yan etkileri var?
LaCinia tamamen doğal vitaminler, mineraller ve bitki özleri içeren yeni nesil bir saç bakım ürünü olduğundan ürünü kullanan sağlıklı insanların hiçbirinde herhangi bir yan etkinin meydana geldiği görülmemiştir. Kronik hastalıkları olanlar reçeteli ilaçlar kullandıklarından, herhangi bir kozmetik ürün kullanmadan önce doktorlarını bilgilendirmeli ve mutlaka doktorun tavsiyesine uymalıdırlar.

Hangi sıklıkta ve ne süre kullanılmalı?
LaCinia hergün mutlaka uygulamak şartı ile minimum 3 ay kullanılmalıdır. 3 aylık kullanım sonunda kullanıcı saçlarının sağlık durumuna göre uygulamaya 2 - 3 günde bir devam edebilir. Lacinia’nın dökülen saçları çıkarması durumunda ürün mutlaka dökülmüş bölgeler iyice dolana kadar kullanılmalıdır

Değerlendirmeler

Bir değerlendirme yazın

Lacinia Ultra Hair Lotion

Lacinia Ultra Hair Lotion