Lacinia Cilt Bakım için Pembe Maske Daha büyük görüntüle

Lacinia Cilt Bakım için Pembe Maske

lcnpembe

Yeni ürün

Bu ürünün artık stokta yok

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 5 sadakat puanı daha eklenecek. Sepetiniz toplamda 5 sadakat puanı daha eklenecek puana ulaşacak ve alışverişiniz sonucunda sahip olacağınız hediye kuponu değeri de: 0,50 TL.


25,00 TL

İstek listesine ekle

Kredi Kart ile Ödeme
Kredi Kart ile  Ödeme

Daha fazla bilgi

Lacinia Cilt Bakım İçin Pembe Maske

 

Lacinia Cilt Bakım İçin Pembe Maske son zamanların en popüler cilt yenileme ürünü olan pembe maske bir çok ünlü tarafından da yoğun olarak kullanılmaktadır. Yüzdeki kırışıklıklar, sivilce ve sivilcelerin sebep olduğu deformasyonları gidermede kullanılan yüz maskesi ve inceltici, selülit giderici olarak kullanılan vücut maskesi olmak üzere iki farklı ürün mevcuttur.

 

 Lacinia Cilt Bakım İçin Pembe Maske Özellikleri

 

İç ve dış etkenlerin ciltte yol açtığı yaşlanmayı önleyen Lacinia Cilt Bakım İçin Pembe Maske yağ ve nem dengesini düzenleyerek gençlik iksiriniz oluyor. Havanın mevsimsel değişiminden kaynaklanan zararlı etkileriyle ciltte oluşan nem kaybı, pullanma, hassasiyet, kızarıklıklar gibi sorunları yok ediyor. Yüzünüzdeki ve cildinizdeki su, vitamin ve kolajen eksikliğini tamamlayarak tazelik ve canlılık kazandırıyor. 

 Lacinia Cilt Bakım İçin Pembe Maske Kullanımı 

 Uygulama yapılmadan önce yüzünüzü sıcak su ile yıkayınız ve iyice kurulayınız. Lacinia Cilt Bakım İçin Pembe Maske tüm yüzünüze (tercihen boyun bölgesinde de kullanılabilir) yoğun bir şekilde sürünüz. 30-40 dakika kadar yüzünüzde bekletip tamamen kuruduğundan emin olduktan sonra kalıp halinde yüzünüzden çıkarınız. Bu uygulamayı beş gün süre ile her gün gerçekleştiriniz. Cildin yıpranma durumuna göre uygulama sayısını 30 güne kadar çıkartabilirsiniz.

 Ürün 150 ml'dir.

Değerlendirmeler

Bir değerlendirme yazın

Lacinia Cilt Bakım için Pembe Maske

Lacinia Cilt Bakım için Pembe Maske