Sepetime aynı anda birden fazla kampanyanın ürününü ekleyebilir miyim?

Aynı anda birden fazla kampanyanın ürününü sepete ekleyebilir ve satın alabilirsiniz.

  Satılan ürünlerde, belirlenen alım limitinden daha fazla sipariş verebilir miyim?

Tüm kullanıcılarımızın sunduğumuz avantajlı fiyatlardan yararlanması için satılan her ürüne belli bir alım sınırlaması getirilmiştir. Bu yüzden kişi başına belirlenen limit üzerinde ürün alamazsınız.

  Sepetime eklediğim ürün neden on beş dakika sonra sepetimden çıkıyor?

Kampanya süreleri ve ürünleri sınırlı, fiyatları indirimli olduğundan sitemizde satışa çıkan ürünlerin satışı hızla gerçekleşmektedir. Bu sebepten ötürü on beş dakika içinde verilmeyen siparişlerde sepet boşaltılır ve ürün başka bir kullanıcı tarafından satın alınabilir duruma gelir.

  Kampanyalar ne kadar sürüyor?

Kampanyalarımızın bir haftalık olarak açılmaktadır.. Zaten sayfamızda kampanyaların başlangıç ve bitiş tarihleri yer almaktadır.

  Beğendiğim tükenen ürünler tekrar ne zaman satışa çıkar?

Kampanya süreleri ve ürünleri sınırlı, fiyatları indirimli olduğundan sitemizde satışa çıkan ürünler hızla tükenmektedir. Beğendiğiniz markanın zaman içinde tekrar kampanyaları olsa bile aynı ürünü bulmanız maalesef imkansız.

  Satın aldığım ürünü değiştirebilir miyim?

Maalesef satın aldığınız ürünü değiştiremezsiniz.

  Kampanya bitiminden sonra siparişimi iptal edebiliyor muyum?

Kampanya bitiminden sonra siparişinizi iptal edemezsiniz. Ürün size ulaştıktan sonra iade işlemlerini başlatabilirsiniz.

  Satın aldığım ürünü iade etmek istersem ne yapmam gerekiyor?

Markalonga üyelerine otuz gün boyunca mazeret bildirmeden ürün iade hizmeti sunmaktadır. 

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden otuz gün içerisinde iade isteğinizi hesabım sayfasında bulunan “İade İşlemleri” sayfasından tarafımıza bildirmeniz gerekmektedir. Bize ulaşan iade isteği doğrultusunda, yetkili departman tarafından izlemeniz gereken prosedürleri içeren e-mail size ulaştırılacaktır.

Ürün faturası kişisel olarak hazırlanmış ise satın almış olduğunuz ürünü eksiksiz orijinal faturasıyla, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle ve fatura arkasında bulunana formu doldurarak markalonga’nın adresine göndermeniz gerekmektedir.

Sebep Göstermeden Cayma Hakkı dahilinde yapacağınız tüm iade gönderimlerinin kargo ücreti bize aittir.

Ürünün faturası kurumsal olarak hazırlanmış ise kurumun düzenlemiş olduğu kargo payı dâhil edilmeden, ürün birim Fiyatı + KDV’ şeklindeki iade faturası ile markalonga’nın adresine gönderilmesi gerekmektedir.

  Yedi iş gününü aşan durumlarda neden iade alınmamaktadır?

Tüketici Kanunu’nda bulunan Sebep Göstermeden Cayma Hakkı ürünü teslim aldığınız günü takip eden ilk yedi günü ile sınırlıdır.

  Arızalı çıkan ürün ile ilgili iade işleminde ne yapmam gerekmektedir?

Tüketici Kanunu’nda ürünü herhangi bir kusurdan dolayı iade etmek istediğinizde iade süresi ürünü teslim aldığınız günü takip eden ilk otuz gündür. İade edeceğiniz ürün ile ilgili şikâyetinizi bize mutlaka e-mail yolu ile iletmelisiniz, bu işlemden sonra, size konuyla ilgili mail gönderilecektir ve ürünün iade alınıp alınamayacağını ile ilgili süreç başlatılacaktır.  Arızalı ürünle ilgili yapılan incelemede kullanıcı hatası tespit edilmemesi durumunda ürün için alınan bedel ve ürünü tarafımıza ulaştırmak için ödediğiniz kargo ücreti tarafınıza geri ödeniyor.

  İptal / İade İşleminden Sonra Ödeme Ne Zaman Yapılır?

İptal / İade işleminiz gerçekleştikten itibaren 10 iş günü içerisinde ödemeleriniz kartınıza iade edilir. Bankanıza ve kullandığınız kredi kartına bağlı olarak, iade edilen ödemenizi kredi kartı ekstrenizde görmeniz zaman alabilir.

  Kampanya bitiminden kaç gün sonra gönderi yapılır?

Kampanya bitiminden en geç yedi iş günü içinde ürünler kargo firmasına teslim edilmektedir. Siparişlerinizin durumunu siparişlerim sayfasından takip edebilirsiniz.

  Hangi kargo firması ile çalışmaktasınız?

Tüm kargo gönderilerimiz UPS Kargo tarafından yapılmaktadır.

  Kargo bedeli ne kadar?

Gönderi ücretimiz ağırlık, mesafe, fark etmeksizin sabit olarak 5.00 TL. Kargo size ulaştığında ayrıca bir bedel ödemeyeceksiniz, gönderi ücreti ürün bedeliyle beraber sizden tahsil edilip, faturanıza yansıtılacaktır.