Nedir Bu Sosyal Markalonga ?
Çünkü alışveriş, son derece sosyal bir iş...

Özel Alışveriş dendiğinde akla gelen ilk markalardan olan Markalonga, alışveriş deneyiminizi farklılaştırıyor. Ne yapıyorduk bugüne dek? Giyimden, aksesuara, oyuncaktan, teknolojik ürünlere, ayakkabıdan, kozmetiğe binlerce ürünü, yüzlerce markayı size, %95’e varan indirimlerle sunuyorduk. Oturduğunuz yerden, kahvenizi yudumlayarak alışverişin keyfini çıkarın diye...

Ama aslında siz, alışveriş yaparken, beğendiğiniz elbiseyi üzerinizde de görmeyi, bir arkadaşınızdan fikir almayı, onun aldıklarına yorum yapmayı da istiyorsunuz.

Düşündük ve Markalonga ekibi olarak, davet veya referans yoluyla üye olunan, büyük indirimlerle en iyi markalara ulaşım kolaylığı sağlayan, sınırlı sayıdaki ürünü, kısıtlı bir zamanda tüketmeyi amaçlayan özel alışveriş konseptinde bir yenilik yapılmasına karar verdik. Sosyal Markalonga böyle doğdu. Her gün yeni özellikler ve yepyeni uygulamalarla gelişecek, hem kendi içinde bir sosyal medya adresi olacak, hem de tüm sosyal medya siteleriyle iletişimde bulunmanızı sağlayacak harika bir altyapı oluşturduk.

Alışverişin sosyal bir eylem olduğundan yola çıkarak geliştirdiğimiz yeni Markalonga, bir sosyal medya sitesinden beklediğiniz herşeyin bir fazlasına sahip: Olağanüstü fiyatlarla alışveriş yapmanın keyfine...

Giderek günlük yaşamımızın vazgeçilmezlerinden biri olan sosyal medya iletişimini, alışverişin keyfiyle birleştiriyor olmak size çok özel bir deneyim fırsatı sunacak.
Kendinize ait bir profil oluşturarak, alışveriş tercihlerinizi, size verilmesini istediğiniz hediye listenizi, düşüncelerinizi, yorumlarınızı arkadaşlarınızla paylaşmanız mümkün. %95’e varan indirim keyfine bir de ürünleri üzerinizde deneme imkanı eklenince en büyük keyfiniz Sosyal Markalonga olacak.

Ha unutmadan, yeni sistemde kredi kartına ihtiyacınız yok çünkü Bakiye Sistemi’miz kredi kartı kullanmak istemeyen müşterilerimizin hizmetinde...

İşte Sosyal Markalonga Türkiye’de özel alışveriş konseptini bu farklılığa taşıyor ve içeride sizi sadece dünya markalarının %95’a varan indirimleri beklemiyor.

Ayrıntılar, ilerleyen sayfalarda...

Markalonga Ekibi