Kenzo World 75Ml Edp Kadın Parfümü Daha büyük görüntüle

Kenzo World 75Ml Edp Kadın Parfümü

Yeni ürün

12 Öğeler

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 33 sadakat puanı daha eklenecek. Sepetiniz toplamda 33 sadakat puanı daha eklenecek puana ulaşacak ve alışverişiniz sonucunda sahip olacağınız hediye kuponu değeri de: 3,30 TL.


169,00 TL

İstek listesine ekle

Kredi Kart ile Ödeme
Kredi Kart ile  Ödeme

Daha fazla bilgi

KENZO yeni kokusunu, kuraldışı yaratıcılığıyla ünlü parfümör Francis Kurkdjian’a emanet ediyor. Henüz 15 yaşındayken gelmek istediği noktanın hayalini kuran Kurkdjian, ilk uluslararası başarısının 25 yaşında yaşamış. 

Francis Kurkdjian couture dünyasıyla aile vasıtasıyla tanışıyor.  Francis; türleri, stilleri ve malzemeleri harmanladığı geleneksel olmayan yaklaşımıyla alanındaki öncüler arasında yerini alıyor. Francis Kurkdjian imzası taşıyan KENZO WORLD’ün çiçeksi açılımı, taç yapraklardan buketlere tatlı patlamalarla dalgalanarak yayılıyor; canlı bir parıltı izi bırakan sarhoş edici kaya nektarıyla kullanıcılarına eşsiz bir koku sunuyor. 

 

 Kurkdjian, bu kokuyu gerçek bir çiçek patlaması olarak tasarlamış; her çiçek bambaşka bir yönü ile ortaya çıkıyor. Hayali bir buket oluşturur gibi Şakayık, Mısır Yasemini’nin “kırmızı meyve tonlarına” eşlik ediyor. 

Değerlendirmeler

Bir değerlendirme yazın

Kenzo World 75Ml Edp Kadın Parfümü

Kenzo World 75Ml Edp Kadın Parfümü